Karnawał to szalona, pełna wrażeń, kolorów i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych.

Bal karnawałowy dostarcza dzieciom wielu przeżyć i radości. Tak też było w Oratorium, gdzie odbył się II Bal karnawałowy. Uczestnicy balu przebrani byli za różne zwierzęta, księżniczki, pirata, a nawet za hamburgera  – nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Było bardzo trudno rozpoznać dzieci, które wesoło się bawiły, a  uśmiech nie znikał z ich twarzy. Dzieci uczestniczyły wspólnie ze swoimi wychowawcami w licznych konkursach oraz zabawach tanecznych. Oprawę muzyczną przygotował DJ Paweł. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały Oratorium. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości uczestnikom Oratorium, co było głównym celem tego balu. 

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów
oraz poczęstunku.

 Kolejny bal już za rok!!!