Już po raz kolejny w naszej parafii został zorganizowany Bal Świętych. Jeden z ojców małej córki, która uczestniczyła w balu skomentował post słowami: “Dobre, bo Polskie”. I to prawda! Trzeba dodać, że cała historia Nocy Świętych czy czczeniu Świętych zrodziła się w Polsce, mało tego to w naszej archidiecezji. V Bal w naszej parafii został poświęcony osobie św. Jana Pawła II. Dzięki spotkaniu dzieci z parafii św. Wojciecha i nie tylko, miały okazję zaznajomić się z osobą i nauczaniem św. Jana Pawła II. Ponad setka dzieci wraz z rodzicami uczestniczyła w tym wydarzeniu. Poprzez film, konkursy i zabawy przybliżono najmłodszym osobę świętego papieża. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie! Dziękujemy, że stajemy w obronie świętości! Dziękujemy za świadectwo wiary!