Na dobry początek roku szkolnego i akademickiego młodzież z duszpasterstwa “Siewca” przy parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Wągrowcu zorganizowała adorację w kościele pw. św. Piotra i Pawła. Nie mogło zabraknąć i naszej wojciechowej młodzieży na tym wydarzeniu.

O godzinie 20.00 w piątek (29 września) w kościele, nad którym opiekę sprawują oo. Paulini zorganizowano adorację dla młodych naszego miasta. Młodzież z parafii paulińskiej pod okiem o. Mateusza Walczaka poprowadziła całe spotkanie. Po wprowadzeniu ojca Mateusza młodzież przygotowała scenkę, która wprowadziła młodych w klimat spotkania. Muzyczna oprawa, teksty Pisma Świętego pozwoliły wszystkim przenieść się w nieco inny klimat. Podczas modlitwy można było skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

Zwieńczeniem adoracji było indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, którego udzielił o. Mateusz – duszpasterz młodzieży z par. pw. Wniebowzięcia NMP. Za wspaniałą ucztę duchową serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom spotkania, a w sposób szczególny młodzieży z wągrowieckich parafii oraz za smakołyki przygotowane przez młodzież z duszpasterstwa “Siewca”. Od razu inaczej wracało sie do domu.