I Komunia Św. / Bierzmowanie

Informacja dla Rodziców:

Spotkania dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w drugą sobotę miesiąca godz. 11.00.

Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.

Poświęcenie różańców w niedzielę 11 października o godz. 12.00.

I Komunia

1. Dzieci w naszej parafii przystąpią do I Komunii św. w 3 niedzielę miesiąca maja.

2. Rodzice zobowiązani są pomagać swojemu dziecku w odpowiednim religijnym przygotowaniu do przyjęcia po raz pierwszy żywego Boga i wspólnie uczestniczą w życiu liturgicznym Kościoła.
  3. Z okazji pierwszej Komunii św. dzieci otrzymują pamiątki religijne. Należą do nich:

* książeczka pierwszokomunijna,

* różaniec,

* świeca,

* łańcuszek z medalikiem

* pamiątkowy obrazek z podpisem proboszcza i pieczęcią parafii

1. Święcenie pamiątek odbywać będzie się sukcesywnie, zgodnie z rytmem liturgicznym Kościoła:

* poświęcenie książeczki –

* poświęcenie różańca – 11.10.2020 na Mszy św. o godz. 12.00

*    – „ –           medalika –

*    – „ –            świecy      –

* odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych –

O ewentualnych zmianach podanych terminów, będę informował na bieżąco.

1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. przychodzą dodatkowo raz w miesiącu na katechezę  parafialną /druga sobota miesiąca/.
  2. Obowiązkowo uczestniczą w coniedzielnej Mszy św. o godz. 12.00 i zbierają „Ziarenko”.
  3. Poznają i biorą udział w tradycyjnych nabożeństwach kościelnych, takich jak: Różaniec, Roraty, Droga Krzyżowa.

Bierzmowanych :

PODZIAŁ NA GRUPY MŁODZIEŻY PRZYGOTOWUJĄCEJ SIĘ DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA