Zapraszamy małżeństwa z różnym stażem na Karnawałową Randkę Małżeńską. Czy pamiętacie jeszcze swoje pierwsze spotkania?  Przypomnijcie sobie, jakie to wtedy były emocje? Narzekacie na brak czasu na spokojną rozmowę, wciąż praca, dom, obowiązki… Proponujemy zatem wyjątkową Randkę Małżeńską spędzoną w miłej atmosferze w eleganckiej restauracji, przy świecach we dwoje.

Karnawałowa Randka Małżeńska

Szczegóły Randki

• Termin: 25 lutego 2017, godz. 18.00
  • Koszt: 100 zł (od pary)
  • Poczęstunek: kolacja (do wyboru – 2 propozycje) oraz  kawa, herbata, ciasto
  • Miejsce spotkania: Hotel Pietrak w Wągrowcu
  • Zapisy do 18.02.2017 u p. Kośmickich tel. 724 845 496

Plan wieczoru małżeńskiego

18.00 – 19.00 – konferencja „Komunikacja w małżeństwie”

19.00 – 19.30 – kolacja we dwoje przy świecach

19.30 – 20.30 – najważniejsze wydarzenie wieczoru – Rozmowy małżonków – małżeńska gra (kawa, herbata, ciasto)

20.30 – 23.00 – zabawa taneczna

• Czy Randka skierowana jest do małżeństw młodych?
    Randka skierowana jest do małżeństw w każdym wieku, niezależnie od stażu małżeńskiego.
  • Czy ja i mój mąż / moja żona nadajemy się na takie wyjście?
    Randka adresowana jest do wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje małżeństwo.
  • Jesteśmy narzeczeństwem / małżeństwem cywilnym. Czy możemy wziąć udział w Randce?
    Randka kierowana jest tylko do małżeństw sakramentalnych.
  • Czy Randka będzie się odbywać w kościele?
    Spotkanie małżonków odbędzie się w restauracji.
  • Co tam będzie?
    Każde z małżeństw zasiądzie przy własnym stoliku. Małżonkowie będą prowadzili ze sobą rozmowę według proponowanych instrukcji lub według własnego uznania.
  • Czy ktoś będzie prowadził spotkanie?
    Wśród uczestników będą organizatorzy, którzy w przypadku pytań, będą służyć pomocą.
  • Czy przewidywane jest spotkanie w grupie?
    Nie ma spotkania w grupie. Małżeństwo indywidualnie przy stoliku.
  • Czy przewidywane są wypowiedzi na forum grupy?
    Nie, celem Randki jest indywidualna rozmowa małżonków.
  • Czy będę musiał / musiała mówić o uczuciach “przy ludziach”?
    Nie.
  • Czy Randka ma charakter religijny, czy będą jakieś modlitwy, nabożeństwo?
    Na początku konferencja prowadzona przez ks. prof. z Gniezna. Nie ma nabożeństwa.
  • Dlaczego mam iść akurat na Randkę Małżeńską?
    Randka jest przygotowywana w taki sposób, aby stworzyć małżonkom jak najlepsze warunki do spotkania i prowadzenia ze sobą rozmowy.
  • W czym Randka Małżeńska jest lepsza od pójścia na pizzę?
    Randka Małżeńska zapewnia: wolny stolik w gustownej restauracji, danie podane bez długiego oczekiwania, strefę wolną od głośnej muzyki i telewizora, niepowtarzalny klimat, który tworzą inne pary siedzące przy swoich stolikach.
  • Czy przewidziana jest opieka nad dziećmi?
    Nie.
  • Dlaczego lista zamykana jest tydzień wcześniej?
    Przeprowadzenie Randki w restauracji wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc.
  • Czy mogę zmienić przewidziane menu?
    Są dwie propozycje i do nich trzeba się ograniczyć.
  • Kto jest organizatorem?
    Organizatorem jest ks. proboszcz parafii św. Wojciecha w Wągrowcu wraz z państwem Kośmickimi.

Regulamin Randki Małżeńskiej

1. Organizatorem Randki Małżeńskiej jest parafia św. Wojciecha w Wągrowcu.
  2. Randka Małżeńska jest skierowana do chętnych małżonków, związanych węzłem sakramentalnym, przede wszystkim z terenu parafii, z możliwością uczestniczenia w niej także innych zainteresowanych par.
  3. Celem Randki Małżeńskiej jest rozwój więzi pomiędzy małżonkami na płaszczyźnie psychicznej, fizycznej i duchowej.
  4. Głównym elementem Randki Małżeńskiej jest spotkanie małżonków w serdecznej atmosferze. W celu stworzenie właściwych warunków, umożliwiających uczestnikom intymną rozmowę, Organizator rezerwuje każdej parze stolik w lokalu wraz z poczęstunkiem.
  5. Czas trwania Randki według uznania małżonków z możliwością do 23.00.
  6. W Randce nie mogą brać udziału nieletnie dzieci uczestników.
  7. Małżonków obowiązuje odświętny strój.
  8. Organizator ustala randkowe menu z restauracją Pietrak.
  9. Koszty związane z organizacją Randki Małżeńskiej i odpłatność za poczęstunek w lokalu są pokrywane przez uczestników w chwili zgłoszenia w formie opłaty wpisowej.
  10. Na Randkę zapisywać można się u p. Kośmickich. Podczas zgłoszenia należy podać imiona i nazwisko małżonków oraz telefon kontaktowy. Organizator zobowiązuje się do nierozpowszechniania tych danych osobom trzecim, a po przeprowadzeniu Randki do ich zniszczenia.
  11. Organizator zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań, aby Randka odbyła się. W przypadku zaistnienia przyczyn niezależnych od Organizatora, uniemożliwiających przeprowadzenie Randki, Organizator zobowiązuje się do zwrotu dokonanej opłaty wpisowej.
  12. W przypadku rezygnacji lub braku możliwości przybycia na Randkę przez małżeństwo po zamknięciu listy zgłoszeniowej, dokonana opłata wpisowa nie jest zwracana.
  13. Więcej informacji można uzyskać w biurze parafialnym u ks. proboszcza.
  14. Zachęcamy do wzięcia udziału!