“Kto śpiewa ten dwa razy się modli” – czyli kilka słów o Cantores Dei…

Zakładamy Duszpasterstwo Młodzieży
28 sierpnia 2017
W imię Boże zaczynamy – WDM
8 września 2017

“Kto śpiewa ten dwa razy się modli” – czyli kilka słów o Cantores Dei…

W naszej parafii w piątek (1 września) o godz. 16.00 ruszył kolejny cykl spotkań scholi dziecięcej “Cantores Dei”. Po długim zasłużonym odpoczynku najmłodsi wzięli się ostro do pracy, aby podczas niedzielnych Mszy św. o godz. 12.00 poprzez śpiew chwalić Pana Boga. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy uzdolnionych muzycznie – dzieci, młodzież i rodziców. 

Nie zastanawiaj się zbyt długo! Jeżeli umiesz śpiewać czy grać na jakimś instrumencie to przyjdź w najbliższy piątek do salki w domu katechetycznym o godz. 16.00! Nie żałuj czasu dla Pana Boga!