W sobotę 19 maja w Bazylice Prymasowskiej ks. Bp Krzysztof Wętkowski pobłogosławił nowych ceremoniarzy, lektorów oraz animatorów Liturgicznej Służby Ołtarza. Na tę uroczystość z naszej wspólnoty parafialnej udali się nowi lektorzy wraz ze swoim opiekunem ks. Damianem Woźniakiem. W wygłoszonej homilii ksiądz biskup  przypomniał wszystkim promowanym o wadze i istocie czynności, których wypełniania się podejmują. Powiedział on: „Jesteście wezwani do tego, aby pomagać innym odczuwać bliskość Boga w liturgii”. Nie zabrakło też po wszystkim wspólnego świętowania.

Dziękujemy Panu Bogu za powołania do LSO. W naszej parafii nowymi lektorami zostali: Konrad Rocławski, Miłosz Kończal i Michał Kubale. Niech ich posługa przyczynia się do pięknego głoszenia Dobrej Nowiny. Filmik z uroczystości tutaj>>>