W III niedzielę Wielkanocna, 15-go kwietnia, w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy Niedzielę Biblijną i II Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Ta Niedziela maiała na celu przypomnieć nam wagę Słowa Bożego dla naszego życia, a zarazem zachęcić nas, abyśmy odkurzyli nasze egzemplarze Pisma Świętego i zajrzeli do słów pozostawionych nam przez Boga. Niedzielę tę obchodziliśmy pod hasłem „Weźmijcie Pismo Święte”.

Z tej okazji w kościele przeprowadziliśmy maraton biblijny. Przed każdą Mszą św. przedstawiciele różnych grup duszpasterskich przez 15 minut odczytywali fragmenty Listu św. Pawała do Rzymian.

Dziękujemy za zaangażowanie następującycm grupom: lektorom, ministrantom, neokatechumentatowi, odnowie w Duchu Świętym, nadzwyczajnym szafarzom Komunii Św. oraz młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.