Słowo ks. Prymasa
27 października 2020
TRANSMISJA MSZY ŚW. NIEDZIELNEJ O GODZ. 9.00
7 listopada 2020

Obecność w kościele w czasie pandemii

 

W związku z nowymi obostrzeniami dotyczącymi limitu wiernych w kościołach, informujemy, że naszym kościele w czasie liturgii może przebywać 60 os. W pierwszej kolejności zapraszamy osoby, które mają zamówione intencje mszalne. W wejściu do kościoła wyłożone zostały obrazki, które zabieramy ze sobą do ławki. Wychodząc z kościoła odkładamy je na swoje miejsce. Leżące obrazki wskazują na wolne miejsca i możliwość wejścia do środka. Bez obrazka nie wchodzimy do kościoła! Prosimy o wyrozumiałość i poszanowanie narzuconych nam obostrzeń. Możemy również uczestniczyć w liturgii na zewnątrz kościoła przy zachowaniu dystansu, gdy będzie taka potrzeba, komunia św. udzielana będzie również na schodach przed kościołem. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki i zachowania przynajmniej 1,5 m dystansu od siebie.

Komunia Św. udzielana zarówno na rękę przez wyznaczonego kapłana, a także tradycyjnie przez pozostałych. 

Spowiedź pół godz. przed każdą Mszą św.

Wizyty u chorych na indywidualne życzenie.