Każdy odpust w parafii to wielkie święto dla wspólnoty. Tak było w ostatnią niedzielę w Kobylcu. W naszej kaplicy, której patronem jest św. Jan Paweł II zgromadzili się liczni wierni, aby modlić się o świętość życia dla mieszkańców parafii, a w sposób szczególny dla mieszkańców Kobylca.

W liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II (22 października) odbyła się uroczysta Msza św. odpustowa w kaplicy w Kobylcu. Ks. Piotr Nowak – wikariusz par. pw. bł. Michała Kozala, który przewodniczył Mszy św. wygłosił też homilię ukazując wzór życia w osobie św. Jana Pawła II. Na zakończenie Eucharystii mieszkańcy Kobylca wraz z przybyłymi gośćmi modlili się przez wstawiennictwo świętego za swoje rodziny. Całość uroczystości zwieńczono śpiewem Te Deum oraz oddaniem czci relikwiom Ojca świętego.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli pięknie przeżyć odpust i przygotowali kaplicę.