W czwartek 13.06.2019r. Oratorium zakończyło kolejny rok szkolny, drugi rok działalności. Tym razem dzieci wraz z ks. proboszczem oraz wychowawcami spędziły wspólny czas w „Alpakolandzie” w Klotyldzinie. Dzieci miały okazję bezpośredniego kontaktu z alpakami i innymi zwierzątkami zamieszkującymi Alpakoland, m.in. karmiły je i głaskały . Ponadto poznały podstawowe zagadnienia o hodowli, chowie oraz zasadach sprawowania opieki nad zwierzętami. 

Była to również okazja do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu- m.in. jazdy na kucyku, gry w piłkę, jazdy na rowerach, zabawy na trampolinach. Po wysiłku nasi najmłodsi podopieczni mogli posilić się i zjeść kiełbaskę z grilla. Na pożegnanie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za kolejny bardzo udany wyjazd, życząc udanych wakacji, jednocześnie nie zapominając, że nie ma wakacji od Pana Boga!!!.