“Jezus siłą mą. Jezus pieśnią mego życia. Królem wiecznym On. Niepojęty w mocy swej…” W niedzielne popołudnie (26 listopada) młodzi z Wągrowieckiego Duszpasterstwa Młodzieży wyjechali do Gniezna. A pojechali po to, aby uczestniczyć w Szkole Modlitwy – “Panie naucz nas modlić się.”

Spotkanie rozpoczęła Konferencja poprowadzona przez ks. Wojciecha Rzeszowskiego, która dotyczyła tematu dynamiki Słowa Bożego, działania Słowa Bożego w prozie i codzienności ludzkiego życia. Kolejną częścią spotkania była Eucharystia na której zawierzaliśmy nasze serca Jezusowi- Królowi! Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. Paweł Rybak. Spotkanie zakończone zostało przepiękną Adoracją Najświętszego Sakramentu.

Kolejne spotkanie w Szkole Modlitwy – ze względu na bliskość Bożego Narodzenia – odbędzie się nieco wcześniej, bo już w niedzielę 17 grudnia o godzinie 16.00. W imieniu organizatorów wszystkich serdecznie zapraszamy.