Piesza Pielgrzymka Młodych na odpust świętego Wojciecha do Gniezna

Życzenia
30 marca 2018
Koncert Chóru Prymasowskiego
13 kwietnia 2018

Piesza Pielgrzymka Młodych na odpust świętego Wojciecha do Gniezna

Chcesz przeżyć przygodę życia? Spotkać Jezusa? Wzmocnić swoje ciało i swojego ducha? A może nic Ci się nie chce? Jeśli tak, to to jest miejsce dla Ciebie! Piesza Pielgrzymka Młodych do grobu św. Wojciecha w dniach 26-28 kwietnia 2018r. Zrób pierwszy krok!

Zapisz się na wspólną pielgrzymkę do Gniezna. Spotykamy się o godzinie 16:00 pod kościołem św. Michała Kozala w Wągrowcu. Pakujemy się i wychodzimy w stronę Gniezna. Koło 19:30 dochodzimy na nocleg do Mieściska. Następnego dnia koło godziny 8:30 wyruszamy w dalszą drogę. W godzinach południowych dochodzimy do Kłecka, gdzie będzie czekał na nas pyszny obiad. Koło godziny 18:00 dochodzimy do Gniezna do szkoły Podstawowej nr 3. W Sobotę dzień pełen wrażeń: jutrznia z Prymasem, warsztaty, Nieszpory, koncert. Koszt: 30 zł (autokar, jedzenie, ubezpieczenie, transport bagaży). Powrót z Gniezna do Wągrowca w Sobotę (28.04) koło godziny 24:00. Zapraszamy! Zapisy online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeR_WRFx5LD0jlsMGihYR5BK3j-K9qqdshLIzDJ94ks9vr2Ag/viewform