Chcesz przeżyć przygodę życia? Spotkać Jezusa? Wzmocnić swoje ciało i swojego ducha? A może nic Ci się nie chce? Jeśli tak, to to jest miejsce dla Ciebie! Piesza Pielgrzymka Młodych do grobu św. Wojciecha w dniach 26-28 kwietnia 2018r. Zrób pierwszy krok!

Zapisz się na wspólną pielgrzymkę do Gniezna. Spotykamy się o godzinie 16:00 pod kościołem św. Michała Kozala w Wągrowcu. Pakujemy się i wychodzimy w stronę Gniezna. Koło 19:30 dochodzimy na nocleg do Mieściska. Następnego dnia koło godziny 8:30 wyruszamy w dalszą drogę. W godzinach południowych dochodzimy do Kłecka, gdzie będzie czekał na nas pyszny obiad. Koło godziny 18:00 dochodzimy do Gniezna do szkoły Podstawowej nr 3. W Sobotę dzień pełen wrażeń: jutrznia z Prymasem, warsztaty, Nieszpory, koncert. Koszt: 30 zł (autokar, jedzenie, ubezpieczenie, transport bagaży). Powrót z Gniezna do Wągrowca w Sobotę (28.04) koło godziny 24:00. Zapraszamy! Zapisy online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeR_WRFx5LD0jlsMGihYR5BK3j-K9qqdshLIzDJ94ks9vr2Ag/viewform