Modlitwa Taize
10 grudnia 2016
Rodzina Rodzinie – podziękowania
24 grudnia 2016

Plan kolędy 2016/2017

Kolęda 2016 /2017 w parafii pw. św. Wojciecha w Wągrowcu

27.12.2016 (wtorek – godz. 14.00)

  1. Durowo od 1 do 15
  2. Durowo od 16 do końca
  3. Rgielska numery parzyste od 4 do 30
  4. Rgielska numery nieparzyste od początku do końca

28.12.2016 (środa – godz. 14.00)

  1. Rgielska numery parzyste od 30A do 82
  2. Nad Nielbą od 1 do 24 (lewa i prawa strona)
  3. Nad Nielbą od 21 do 47
  4. Nad Nielbą (osiedle domków po prawej stronie od 28 do 38)

29.12.2016 (czwartek – godz. 14.00)

KOBYLEC

  1. Klonowa – od początku
  2. Klonowa – od końca
  3. Cedrowa
  4. Dębowa

30.12.2016 (piątek – godz. 14.00)

KOBYLEC

  1. Zbożowa, Pszenna, Żniwna, Liliowa, Irysowa, Słomiana, Wrzosowa, Lewandowa, Azaliowa
  2. Wągrowiecka i Rolnicza
  3. Plażowa
  4. Działki (Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Truskawkowa, Winogronowa, Orzechowa i Agrestowa)

02.01.2017 (poniedziałek – godz. 15.30)

  1. Owocowa
  2. Akacjowa, Pl. Wrzosowy, Świerkowa i Kwiatowa
  3. Różana
  4. Zielona

03.01.2017 (wtorek – godz. 15.30)

  1. Bukowa
  2. Kcyńska 100 A – 139
  3. Kaliska od Oś.Pogodnego do Kaliska 13
  4. Kaliska Leśniczówka, Fiedlera, Iłłakiewiczówny, Kruczkowskiego, Wyspiańskiego, Boya-Żeleńskiego/2 x ks!!!/

04.01.2017 (środa – godz. 15.30)

  1. Sosnowa
  2. Kalinowa
  3. Kcyńska od 1A do 11

05.01.2017 (czwartek – godz. 15.30)

  1. Kcyńska od 15 do 73
  2. Przemysłowa 40 i Kcyńska od 18 do 96
  3. Kraszewskiego od 2 do 24 i 1 do 15
  4. Kraszewskiego od 30 do 80

 06.01.2017 (piątek – godz. 14.00)

  1. Wschodnia, Warzywna i Ogrodowa numery parzyste od początku (od 2 do 14A)
  2. Rolna i Ogrodowa numery parzyste od 16 do końca
  3. Ogrodowa numery nieparzyste

07.01.2016 (sobota – godz. 9.00)

  1. Rgielsko
  2. Rgielsko
  3. Rgielsko
  4. Rgielsko

08.01.2017 (niedziela – godz. 14.00)

  1. Św. Wojciecha, Prusa, Pl. Piastowski
  2. Brzozowa – od 1 do 30
  3. Brzozowa – od 32 do 81

09.01.2017 (poniedziałek – godz. 15.30)

  1. Orzeszkowej
  2. Sienkiewicza i Reymonta
  3. Kasprowicza
  4. Żeromskiego

10.01.2017 (wtorek – godz.15.30)

  1. Pl. Zielony
  2. Kościuszki nr parzyste (strona sądu) od 2 do 32
  3. Kościuszki nr parzyste od 34 do 46
  4. Kościuszki nr 20 i ul. Wachowiaka

11.01.2017 (środa – godz. 15.30)

  1. Kościuszki od 48 do 76
  2. Kościuszki nr nieparzyste od 5 do 29
  3. Kościuszki nr nieparzyste od 31 do 41
  4. Kościuszki nr nieparzyste od 43 do 53

12.01.2017 (czwartek – godz. 15.30)

  1. Średnia bez bloków
  2. –„-
  3. Średnia 28 i 30

13.01.2017 (piątek – godz. 15.30)

  1. Średnia 51
  2. Średni 53
  3. Średnia 55
  4. Średnia 57

14.01.2017 (sobota – godz. 13.00)

  1. Kochanowskiego
  2. Kochanowskiego
  3. Konopnickiej
  4. Konopnickiej

15.01.2017 (niedziela – godz. 14.00)

  1. Średnia 59
  2. Średnia 61
  3. Średnia 63
  4. Średnia 65

 16.01.2017 (poniedziałek – 15.30)

  1. Reja bez bloków
  2. Reja bez bloków
  3. Reja 2,4,6
  4. Reja 12 i Asnyka

17.01.2017 (wtorek – 15.30)

  1. Reja 14
  2. Reja 16 i 18
  3. Reja 20 i 22
  4. Reja 67

18.01.2017 (środa – godz. 15.30)

  1. Reja 69
  2. Reja 71 i 73
  3. Reja 75 i 77
  4. Reja 79

19.01.2017 (czwartek – godz.15.30)

  1. Lipowa 13 i Lipowa bez bloków
  2. Lipowa 15 ABC
  3. Lipowa 15 DEF
  4. Lipowa 17

20.01.2017 (piątek – godz. 15.30)

  1. Lipowa 19 ABC
  2. Lipowa 19 DEF
  3. Lipowa 21 ABC
  4. Lipowa 23

21.01.2017 (sobota – godz.13.00)

  1. Lipowa 25
  2. Lipowa 31 i 35
  3. Lipowa 33
  4. Lipowa 39

22.01.2017 (niedziela – godz.14.00)

  1. Lipowa 41
  2. Libelta bez bloków
  3. Libelta 11

23.01.2017 (poniedziałek – godz.15.30)

  1. Libelta 13,15,17
  2. Libelta 14 i 20
  3. Libelta 16
  4. Libelta 18

24.01.2017 (wtorek – godz.15.30)

  1. Libelta 22 i 24 AB
  2. Oś. Niepodległości 1 – 5
  3. Oś. Niepodległości 6 – 10
  4. Oś. Niepodległości 11 – 14

25.01.2017 (środa – godz. 15.30)

  1. Libelta 24 CD
  2. Jeżyka bez bloków i Jeżyka 4
  3. Jeżyka 6 i 8
  4. Jeżyka 10 i 12

26.01.2017 (czwartek – godz. 15.30)

1. Jeżyka 14 i 16

2. Jeżyka 18 i 20

3. Jeżyka 22 i 24

4. Jeżyka 26 i 28

27.01.2017 (piątek – godz. 15.30)

1. Jeżyka 30 i 32

2. Jeżyka 34 i 36

3. Jeżyka 38 i 40

4. Jeżyka 42 i 44

28.01.2017 (sobota – godz. 13.00)

1. Jeżyka 15 A i B

2. Jeżyka 11

3. Jeżyka 13

4. Mickiewicza bez bloków oraz 10A i B

29.01.2017 (niedziela – godz. 14.00)

1. Mickiewicza 13 i 13A

2. Mickiewicza 15 i 17

3. Mickiewicza 19 i 21

30.01.2017 (poniedziałek – 15.30)

1. Mickiewicza 23 i 25

2. Mickiewicza 27 i 29

3. Mickiewicza 31

4. Słowackiego

31.01.2017 (wtorek – godz.15.30)

1. Nad Nielbą bloki 37A,B,C

2. Nad Nielbą bloki 37 D, E, F,

3. Nad Nielbą bloki 37 G, H, I

4. Średnia nowe bloki 33,35,37

01.02.2017 (środa – godz. 15.30)

1. Reja nowe bloki 32

2. Reja nowe bloki 34

2. Indywidualne zaproszenia do tych, którzy nie mogli być w wyznaczonym czasie.