Rozpoczynamy w naszej parafii peregrynację relikwii świętych małżonków Ludwika i Zelii, kanonizowanych 18 października 2015 r. Rodzina pragnąca przyjąć świętych małżonków w ich relikwiach, może to zrobić zapisując się zaraz po Mszy św. w zakrystii. Relikwie wydane zostaną na wieczornej Mszy św. i pozostaną w danej rodzinie przez cały dzień następny do Mszy św. wieczornej. Przekazanie relikwii następnej rodzinie, zawsze na wieczornej Mszy św. Każda rodzina potrzebuje pomocy z nieba, aby mogła wzrastać w miłości. To wyjątkowa okazja dla rodzin z naszej parafii, by mogły polecać siebie i wszystkie swoje sprawy przez wstawiennictwo św. Małżonków Ludwika i Zelii Martin. Każdy zabierający relikwie, otrzyma także materiały, jako pomoc do modlitwy. Zapraszamy do przyjęcia relikwii i wspólnej domowej modlitwy.