Przyjęliście Przybysza…”

      Drogi uczestniku programu Rodzina Rodzinie. Chcieliśmy z okazji świąt Bożego Narodzenia, które sprawia, że każdy człowiek ma niepodważalną godność, podziękować Ci za to, że jesteś, za to, że w swojej wrażliwości przejąłeś się losem osób mieszkających daleko i mówiących innym językiem, które od kilku lat doświadczają skutków strasznej wojny. Przybywamy do Ciebie z kolędą, której słowa opowiadają o dramacie syryjskich rodzin oraz o Twojej pomocy przez program Rodzina Rodzinie.

      Zachęcamy Państwa, żebyście Państwo zaśpiewali „kolędę polskich i syryjskich rodzin” przy wigilijnym stole. Zachęcamy do tego również wszystkie parafie w Polsce, szczególnie te, które objęły swoją pomocą rodziny syryjskie.
Kolęda syryjskich i polskich rodzin: https://www.youtube.com/watch?v=KS5DRqEIaFU&t=2s