Miesiąc październik w kościele został poświęcony misjom. Papież Franciszek chciał podkreślić charakter misyjny Kościoła oraz zaznaczyć jak ważną sprawą są one dla każdego z nas.

Tak też się stało w naszej parafii. Modliliśmy się za misjonarzy i o kolejne powołania do tej służby, a w sposób szczególny najmłodsi parafianie. W niedzielę 3 listopada wręczyliśmy najmłodszym upominki za ich wytrwałą modlitwę. Nagrodę główną (tablet) wygrała Amelia Słowik. Musimy zaznaczyć, że ponad 60 dzieci codziennie bez przerwy uczestniczyło w różańcu, a każdego dnia przybywało ponad 120 dzieci na różaniec dla najmłodszych. Kapłani naszej parafii postanowili nagrodzić uczestników różańca. Na każdego z nich czekał upominek.

To nie koniec atrakcji. Podczas każdej niedzieli nasi mali “milusińscy”  mają okazję zabrać do swojego domu misia – Jonasza. Nie brakuje emocji! Sami zobaczcie!