W Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (8 września 2017r.) przy naszej parafii odbyło się pierwsze spotkanie WDM – Wągrowieckiego Duszpasterstwa Młodzieży. Cieszymy się bardzo, że kilka osób odpowiedziało na zaproszenie naszych kapłanów i zdecydowało się na spróbowanie czegoś innego.

Spotkanie oparte było na dwóch częściach: adoracji Najświętszego Sakramentu i formacyjnej, gdzie była okazja do wspólnego zapoznania się. “Jesteście elitą w tej parafii”- tak powiedział na pierwszym spotkaniu opiekun duszpasterstwa ks. Damian Woźniak.

Już dzisiaj dziękujemy za przybycie Aleksandrze Łuksztet, Wiolettcie Urban, Sarze Drewicz, Monice Bonowskiej, Natalii Buczkowskiej, Joannie Gapińskiej, Weronice Szczegielniak oraz Konradowi Rocławskiemu i Michałowi Kubale. Zapraszamy na kolejne spotkanie już w piątek o godzinie 18.30 do kościoła parafialnego. Nie zastanawiaj się! Przyjdź do nas i rozpocznij przygodę z WDM!

Nic nam nie pozostaje jak życzyć naszej ukochanej młodzieży, aby nie gasili Ducha, ale stali się dobrym zaczynem do pięknych dzieł we wspólnocie.