Konkurs o św. Janie Pawle II
10 listopada 2017
Oratorium pracuje
15 listopada 2017

WDM – modli się, pracuje i czeka…

Działające przy naszej parafii Wągrowieckie Duszpasterstwo Młodzieży po raz kolejny spotkało się w piątek wieczorem. Jak zwykle młodzi rozpoczęli swoDodaj plikije spotkanie od wspólnej modlitwy. Wieczorem 10 listopada odbyła się w duszpasterstwie młodzieżowym Eucharystia, która była sprawowana w intencji Konrada, który kończy 18 lat. Następnie młodzież przeszła do pracy. Przygotowali na 11 listopada ponad 140 pakietów z rogalami na świętego Marcina. Całość będą rozprowadzać po Mszach św. w sobotę (11 listopada). Złożone ofiary wykorzystają na kolejne przedsięwzięcia młodzieży przy naszej parafii i wspólny wyjazd, który ma ich jeszcze bardziej zintegrować. Zachęcamy do wsparcia.