TRANSMISJA MSZY ŚW. NIEDZIELNEJ O GODZ. 9.00
7 listopada 2020
Msze kolędowe w intencji parafian.
3 grudnia 2020

Życzenia Świąteczne

Drodzy  Parafianie!

Kończący się rok wielu napełnił strachem. Na świat spadła zaraza, a na Kościół grzech. Jakby wszędzie zapanowała ciemność. A jednak Bóg mówi: nie bój się. Tak anioł zwrócił się do Maryi, ale też do Józefa i do pasterzy w Betlejem. My też nie musimy się bać, bo Maryja porodziła Jezusa, Syna Bożego, którego panowaniu już nie będzie końca, choć czasem może się nam wydawać, że świat i Kościół wymknął się Bogu z rąk. Nie wymknął się – znaleźliśmy łaskę u Boga. Na Boże Narodzenie życzę pokoju oraz zdrowia. Niech Dzieciątko Jezus chroni Was od wszelkiego zła i obdarzy pełnym zdrowiem duszy i ciała. A Wasz dom niech rozbrzmiewa kolędami śpiewanymi na chwałę Najwyższego.

Korzystając z okazji dziękuję za każdą modlitwę i za życzenia oraz ofiarę.

Dziękuję za wszelką życzliwość.

Niech dobry Bóg zawsze Wam błogosławi!

Ks. Tomasz Kruszelnicki