Beatyfikacja kard. Wyszyńskiego i s. Czackiej – 12 września 2021 r. – dzień dziękczynienia – 18 września br.

TRANSMISJA MSZY ŚW. NIEDZIELNEJ O GODZ. 9.00
7 listopada 2020
REKOLEKCJE DLA KAŻDEGO PRZED BEATYFIKACJĄ!!!
13 maja 2021

Zgodnie z decyzją papieża Franciszka uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego oraz s. Róży Marii Czackiej odbędzie się 12 września bieżącego roku w Warszawie, o godzinie 12.00.

Dzień dziękczynienia za beatyfikację obchodzić będziemy w Gnieźnie w sobotę 18 września. W programie Msza św. na placu przed Katedrą, jak również zwiedzanie Katedry, muzeum, prezentacje organowe, posiłek i spektakl plenerowy osnuty na „Zapiskach więziennych” Prymasa Wyszyńskiego. Organizujemy dekanalny wyjazd autokarowy na ten dzień do Gniezna. Wyjazd z Fary wągrowieckiej.

Chętnych zapraszamy do zapisywania się w biurze parafialnym.