W ostatnim czasie odbywał się Turniej Piłki Halowej dla lektorów i ministrantów naszej diecezji. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć i naszych ministrantów, którzy walczyli na hali sportowej w Kiszkowie. Na rozgrywki ministrantów 23 lutego udali się następujący chłopcy: Franciszek Dereziński, Marcin Cytlak, Augustyn Wojnowski, Hubert Rojewski, Maksymilian Maciejewski i Jakub Pacyński. W minioną sobotę 16 marca naszą parafię w kategorii lektorów młodszych reprezentowali: Jacek Pastucha, Wojtek Orłowski, Tymoteusz Łochowicz, Hubert Białachowski, Jakub Rojewski, Bartek Cholewiński, Miłosz Kończal oraz Krzysztof Twardowski. Po ostrych starciach nie zabrakło i też czasu, aby pokrzepić ciało przy pizzy.

Niestety w tym roku nie udało się zdobyć pucharu, ale za rok nasi zawodnicy nie odpuszczą. Wszystkim uczestnikom życzymy wiele radości!