Młodzież pielgrzymowała do bł. Karoliny Kózkówny – patronki czystych serc.

Pielgrzymka do Grecji 2020
17 listopada 2019
Ministranci na podium.
8 grudnia 2019

Młodzież pielgrzymowała do bł. Karoliny Kózkówny – patronki czystych serc.

W sobotę 16 listopada młodzież z naszej parafii uczestniczyła w spotkaniu młodzieży, które organizowane jest z okazji wspomnienia bł. Karoliny Kózkówny. Przez swoją męczeńską śmierć w obronie czystości stała się patronką Ruchu Czystych Serc. Co roku z naszej parafii organizujemy wyjazd do Mogilna, gdzie w kinie Wawrzyn otwiera się spotkanie. Tego roku koncertował i dawał świadectwo zespół ewangelizacyjny Guadelupe z Lublina. Następnie młodzież w pieszej pielgrzymce przeszła do kaplicy bł. Karoliny Kózkówny do Dąbrówki. Na miejscu sprawowana była Msza św. Całość zwieńczyła wspólna agapa przygotowana przez mieszkańców Dąbrówki. Jednym  słowem uczta dla ducha i uczta dla ciała!