Drodzy Parafianie! Za nami historyczne wydarzenia i wielkie przeżycia duchowe – Święte Misje Parafialne i Nawiedzenie Matki Bożej w  kopii Jej jasnogórskiego wizerunku. Dni wypełnione modlitwą, refleksją, wyciszeniem, sakramentalnym pojednaniem z Panem Bogiem i zjednoczeniem z Nim w Eucharystii. Ciesząc się sporą obecnością naszych Parafian podczas Misji i w czas Nawiedzenia, mam nadzieję, że wszyscy biorący w nich udział mieli okazję do duchowego ubogacenia się i do kolejnego kroku wzrostu i umocnienia swojej wiary; niech ten czas łaski przyniesie w naszym życiu upragnione owoce.

Bardzo serdecznie dziękuję za Waszą obecność podczas Misji i Nawiedzenia Matki Bożej, to co każda i każdy z Was przeżył jest darem i tajemnicą Waszych serc.

Dziękuję tym wszystkim Parafianom, którzy się zaangażowali w przygotowanie i organizację Misji i Nawiedzenia: za czynny udział i pomoc w Liturgii tych dni za prowadzenie czuwania, a także za przystrojone mieszkania i posesje. 

Nie sposób wymienić wszystkich dzieł, prac i form Waszego zaangażowania ani też wypowiedzieć wszystkich z imienia i nazwiska. Niech każdy czuje się wyróżniony i doceniony na miarę swojej pracy, zaangażowania i ofiary. A Matka Boża niech będzie Waszą opiekunką i orędowniczką u swojego Syna; Wszystkim serdeczne Bóg zapłać!

 

Proboszcz