św. Jan Bosco – przedstawienie w wykonaniu dzieci

Imieniny księdza Proboszcza
5 lutego 2018
“Wyginam śmiało ciało” – Bal Karnawałowy w Oratorium
10 lutego 2018

św. Jan Bosco – przedstawienie w wykonaniu dzieci

W środę 31.01.2018r. wieczornej mszy świętej towarzyszyły obchody upamiętniające patrona działającego przy naszej parafii Oratorium – św. Jana Bosko. Z tej okazji dzieci i młodzież z oratorium przygotowały montaż słowno – muzyczny o swoim patronie, w ten sposób przybliżając postać św. Jana Bosko.

Święty Jan Bosko był osobą potrafiącą zafascynować sobą rzesze młodzieży do tego stopnia, że jeden z jego wychowanków powiedział: Poszedłbym po żarzących się węglach, byleby tylko raz jeszcze spotkać Księdza Bosko i powiedzieć mu: “Dziękuję”.

Przedstawienie było bardzo ciekawe i pouczające, a po przedstawieniu na dzieci i młodzież czekała niespodzianka .