Niedziela 19 stycznia okazała się dla naszej parafii wyjątkową. Tego dnia na Mszy św. o godz. 12.00 ks. proboszcz przyjął do Liturgicznej Służby Ołtarza kolejnych 9 nowych ministrantów i 7 kandydatów. Mszy św.przewodniczył i słowo wygłosił ks. Damian Woźniak, który jest opiekunem LSO w naszej parafii. W homilii mówił o tym, że Bóg potrzebuje serca człowieka, aby Jego imię rozpowszechniało się na świecie. Wskazał też o obowiązkach i zadaniach jakie spoczywają na osobach, które chcą służyć Chrystusowi. Po homilii pobłogosławiono chłopców i ich nowe stroje. 

Nowo przyjęci ministranci to:

 1. Maksymilian Karwański
 2. Maksymilian Cholewiński
 3. Maksymilian Maciejewski
 4. Stanisław Bonowski
 5. Miłosz Janacz
 6. Jakub Gruntkowski
 7. Samuel Sergiel
 8. Piotr Narodowiec
 9. Wojciech Zieliński

Kandydatami na ministranta zostali:

 1. Mateusz Białczyk
 2. Michał Zieliński
 3. Oliwier Kromoliński
 4. Antoni Basiura
 5. Filip Fiedosiuk
 6. Marceli Andrzejewski
 7. Jacek Broniewski

Chłopcom życzymy wiele radości i wytrwałości w służbie Panu Jezusowi!